You are here: Home / event manažment / 22 spôsobov, ako vytvoriť zaujímavý obsah, aj keď nemáte ani potuchy ako na to [INFOGRAFIKA]
22 spôsobov, ako vytvoriť zaujímavý obsah, aj keď nemáte ani potuchy ako na to [INFOGRAFIKA]

22 spôsobov, ako vytvoriť zaujímavý obsah, aj keď nemáte ani potuchy ako na to [INFOGRAFIKA]

Sú veci, ktorým sa len ťažko odoláva. Vždy ma fascinovali eventy.

Aj keď som preberala v mene CD Ogilvy & Mather Zlatý klinec. Keď som pracovala na príprave komunikačných stratégií rôznych značiek. Keď som mala na starosť rebranding značky. Keď som sa zúčastňovala nakrúcaní televíznych spotov (no áno, dokonca aj LTT dva dni pred vlastnou svadbou). A veľa iných reklamných lahôdok, čo som zažila… Moje srdce si získali eventy. Magické a neopakovateľné. Nemožné “if I could turn back time”. Proste v daný moment jedinečné.

A tomu sa ťažko odoláva. Preto som nabrala odvahu a začala som o eventoch písať blog. Nie jeden, ale tri. Tri sú viac ako jeden. Ale o to nešlo, skôr o to, že milujem všetky tri kategórie: firemné eventy, súkromné oslavy a svadby. A uznajte, každá z nich má iné publikum. To jednoducho nešlo skĺbiť do jedného blogu.

Ale teraz konečne k veci. Rovnako ako bloguje Triad, alebo JandL (reklamné agentúry). Prípadne ako jednotlivci, napríklad Michal Pastier, ktorý bloguje o marketingu a reklame na eTrende, ja som sa rozhodla blogovať o eventoch.

Eventy sú dosť podstatná súčasť marketingu, najmä v čase, kedy engagement marketing valcuje tradičné ATL aktivitky na plnej čiare. A to ma vracia späť. Idem na Google a zadám do vyhľadávača “event blog”, kliknem na “stránky zo Slovenska”. Výsledok? Veď skúste sami: TEDx, … Gay Pride event, … post ku Dňu Ústavy,…

Sa mi to nezdá, tak dám ešte “blog o eventoch”. O niečo lepšie výsledky. Najmä blogy o svadbách. Na štvrtej strane som vyhľadávanie vzdala.

Pravda je, že sa neustále učím, hľadám nové inšpirácie a informácie, ktoré ma môžu posunúť ďalej. A chápem, na nete všetci čítame skôr zhora nadol. Tomu som prispôsobila svoj výber. A našla som jeden infograf, ktorý môže poskytnúť každému, kto chce začať písať vlastný blog, užitočné informácie: 22 spôsobov, ako vytvoriť zaujímavý obsah. A o tomto to celé je:

22 Ways to Create Compelling Content - Infographic
Like this infographic? Get more content marketing tips from Copyblogger.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top